Hakkımızda

Veteriner Ortopedi ve Fizyoterapi Merkezi

Veteriner hekimlikte branşlaşma, uzmanlık alanlarına odaklanarak veteriner hekimlerin belirli konularda derinlemesine bilgi ve beceri kazanmalarını sağlayan önemli bir süreçtir. Bu branşlaşma, veteriner hekimlerin geniş bir yelpazedeki hayvan türleri, hastalıklar, tedavi yöntemleri ve veteriner hizmetleri üzerinde uzmanlaşmalarını mümkün kılar. Her hayvan türü farklı anatomik, fizyolojik ve davranışsal özelliklere sahiptir, bu nedenle bir veteriner hekimin spesifik bir alanda uzmanlaşması, o alanda daha etkili ve bilgili bir hizmet sunmasına olanak tanır. Ortovet Veteriner Kliniği ortopedi ve fizyoterapi alanında uzmanlaşmış ekibi ile bu alanda spesifik hastaların yoğunlukta tedavi edileceği bir merkez olarak tasarlanmıştır.

Neden Biz?

Veteriner tıpta uzmanlaşma, karmaşık ve çeşitli hayvan sağlığı konularına daha derinlemesine anlayış ve uzmanlık getirerek sektördeki kaliteyi artırır. Her hayvan türünün özgün anatomik yapısı ve farklı sağlık ihtiyaçları göz önüne alındığında, genel bir veteriner eğitimi, belirli alanlarda uzmanlık sağlama ihtiyacını tam olarak karşılayamaz. Uzmanlaşmış veteriner hekimler, örneğin, cerrahi, iç hastalıklar, dermatoloji veya onkoloji gibi alanlarda yoğunlaşarak, bu özel konularda daha etkili teşhis ve tedaviler sunabilirler. Bu, hem veteriner hekimin kendi bilgi ve becerilerini geliştirmesine olanak tanır hem de hayvan hastalarına daha spesifik ve etkili bir bakım sağlanmasını mümkün kılar. Uzmanlaşma, veteriner hekimleri, gelişen teknoloji ve bilimsel keşiflere daha hızlı adapte olmalarını sağlayarak, hayvan sağlığı alanındaki en son yenilikleri takip etmelerini ve uygulamalarını mümkün kılar. Bu da nihayetinde, hayvan sağlığı ve refahının daha üst düzeyde korunmasına katkı sağlar. Ortovet evcil hayvan cerrahisi ve ortopedi alanlarındaki uzmanlıkları ile bu alanın hastalarına daha kaliteli hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Kolay Randevu

Hastanızın ivedilikle sağlığına kavuşması için özelleştirilmiş çözümleri kolay bir randevu ile sağlanmaktadır.

Uzman Kadro

Akademik geçmişe sahip uzman kadromuz ile etik değerleri olan spesifik alanlara yönelmiş bir veteriner tıp merkeziyiz.

Steril Ortam

Tüm müdahaleler sürekli güncellenen steril alanlarda yapılır ve bu sayede hastanızın enfeksiyon riski minimuma indirilir.

Kaliteli Ekipman

Son teknoloji cihazlarımız sayesinde ameliyat veya tedavi süreçleri ağrısız ve doğru bir şekilde yapılabilmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize Ulaşın

Hastanızla ilgili şikayetlerinizi ve hastanızın geçmişi hakkında bilgilieri bize bildirmenizi isteyeceğiz.
• Hastanızın yaşı, ırkı, cinsiyeti, kısırlaştırma durumu
• Varsa önceki tedavi süreçleri ve operasyonları
• Varsa devam eden tedavileri
• Şikayetinizin süresi ve şiddeti hakkında detaylar
• Varsa geçmiş tahlil ve testlerin dosyaları